Hirdetések - dec 6

• Templomunkban Rorate szentmiséket tartunk minden nap – szombat kivételével – reggel 6 órakor.
  • Kedden, dec. 8-án, Szűz Mária Szeplőtelen Fogantatásának ünnepe. Kötelező ünnep. Szentmisék lesznek reggel 6 órától (rorate) és este 18 órától. - E napon nem lesz irodai szolgálat.
  • Máriás találkozó a Szent Miklós plébánián szerdán, dec. 9-én 16 órától.
  • Filmklub – csütörtökön a Caritas központban. A film címe: Csodás álmok jönnek. Főszereplő: Robin Williams.
  • Fiatal házasok találkozója pénteken, dec. 11-én 19 órától a Szent Miklós plébánián azon házasoknak, akik 2008 és 2009-ben kötöttek házasságot.
  • Lelkinapot tartunk a bérmálkozók számára jövő szombaton, dec. 12-én. Délután 16,30 órától bűnbánati liturgiát tartunk, amelyben közös lelkiismeretvizsgálat lesz Elekes Szabolcs szabadéves teológus vezetésével. Ez a bűnbánati liturgia nyitott mindenki számára. Ezzel az alkalommal lesz megszervezve a karácsonyi „kaláka” gyóntatás, ahol vendég gyóntató papok is lesznek. Szeretettel ajánljuk mindenki figyelmébe ezt a lehetőséget.
  • Adventi gyertyagyújtás lesz jövő szombaton, dec. 12-én a 18 órás szentmise előtt.

A Caritas Családsegítő Szolgálat programja:

- Dec. 7-én, de. 10-órától – Idősek Klubja és este 7-ótától Daganatos betegek önsegítő csoportja

KÖSZÖNET:

1. A Gólyabál szervezőinek, akik 880,84 RON-t adományoztak az egyháznak.
  2. Sándor Ilonának és Ferencz Dénesnek, akik édességet adományoztak az ajándékozáshoz.

A Szent István templom és plébánia építésére

Összesen: 1025 lej