Hirdetések - dec 25.

• Ma du. 16 órától „Karácsony est” címmel zenés előadásra kerül sor.
  • Holnap, Karácsony másodnapján, szombaton, du. 4-órától, városunk kórusai, az idén is megajándékoznak a Hagyományos Jótékonysági koncerttel a Szent Miklós templomban. A Jótékonysági koncertből begyült adományokat a kórustagok a Szeretet konyha részére és a Szent István Plébánia építésére szeretnék fordítani.
  • Vasárnap, Szent Család vasárnapján, dec. 27-én a 9 órás szentmisén megáldjuk a családokat, az esti szentmise után karácsonyi koncertet tart a Bel Canto kamarakórus.
  • A perselyezés Szent Család vasárnapján családpasztorációs célokra lesz fordítva.
  • Házszenteléseket a Szt. István Plébánián dec. 28-án, hétfőn megkezdjük. Két csoportban fogjuk folytatni. A sorrend a hirdetőtáblán ki van függesztve.
  • Csütörtökön, Szilveszter napján az évvégi hálaadó szentmise este 19 órakor kezdődik.
  • Újév napján a szentmisék ünnepi sorrendben lesznek.
  • Jövő vasárnap, Karácsony utáni 2. vasárnap csak 9 és este 18 órától lesz szentmise, a 11 órás szentmise a házszentelések miatt elmarad.
  • A Szent István plébánia honlapján egy szívességi hálót hozunk létre, amely a kölcsönös segítést hívatott előmozdítani. Itt felajánlásokat lehet tenni, szükségleteket bejelenteni, ami ezáltal továbbítódik az érintettek felé.
  • Gyűjtés Kalusi Roland-Norbertnek, egy daganatos gyermeknek, akinek az egy éves kezelési költsége kb. 22000 Euroba kerül.

Köszönet:

• a Hurom-Buda cégnek, aki a plébánia építésének árából elengedett 10 000 lejt.
  • a SAZY TRADE cégnek, aki szponzorként adományozott 1 000 lejt plébániánknak.
  • A Battyhány Ignác Technikai Kollégium diákjainak, akik 60 csomagot ajándékoztak a gyerekeknek.

A Szent István templom és plébánia építésére

Összesen:1050 lej