Hirdetések - jan. 10

• Jegyeskurzus indul febr. 6-án, szombaton a Szent Miklós plébánián. Kérjük azokat a fiatalokat, akik házasságot szándékoznak kötni a közeljövőben jelentkezzenek a kurzus elvégzésére.
  • Szeretettel fogadjuk olyan emberek segítségét, akik be tudnak segíteni pályázatok megírásában, pályázati iratcsomók összeállításában.

Köszönet: a kedves híveknek, hogy a házszentelések alkalmával szívesen fogadtak és hálásan köszönünk minden, ez alkalommal adott adományt.

A Caritas Családsegítő Szolgálat programja:
  • Jan. 11-én, hétfőn de. 10-órától – Idősek Klubja és este 7-ótától Daganatos betegek önsegítő csoportja
  • Jan. 13-án, szerda este 6 órától alkoholbetegek önsegítő csoportja. Megkérjük, bíztassák az ilyen betegséggel küszködő ismerőseiket, rokonaikat a résztvételre.
Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:
  • AMARIEI ILIE, szül. Konstancán, az Amariei Petre ortodox és Puskás Ildikó róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni KOVÁCS SAROLTÁT, aki szül. Gyergyókilyénfalván, a Kovács Ferenc és Borsos Margit róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük először.

A Szent István templom és plébánia építésére

Összesen: 350 lej és 100 Euro

-  3 név nélkül adakozó – 300  lej

- Györfy Magdolna – a Bucsin negyedből – 50 lej