Hirdetések 2017. március 12.

· Nagyböjt minden péntekén d.u. 17.15 órától keresztúti ájtatosságot tartunk.
· Csütörtökön, márc. 16-án 19 órától a Szent István templomban, imádkozunk a városunk megújulásáért, vezetőiért.
· Az 1848-1849-es forradalom és szabadságharc ünnepi programja Gyergyószentmiklóson:
• Katonaeledel-kóstoló lesz a Népművészeti Alkotóháznál március 12-én, vasárnap. A felvonulás fél 12-kor indul a Szent Miklós templomtól.
• Ünnepi hangversenyre kerül sor a Csíki Kamarazenekar és a sepsiszentgyörgyi Georgius Kamarazenekar előadásában március 13-án, hétfőn este 7 órától a művelődési ház színháztermében. Jegyek ára: 15 és 12 lej.
• Az ünnepi megemlékezés március 15-én, szerdán 12 órakor szentmisével kezdődik a Szent Miklós templomban. A szentmise után ünnepélyes felvonulás lesz a Petőfi-szoborhoz, ahol megemlékezéssel és koszorúzással folytatódik a program.
· Kézműves foglalkozás lesz gyermekeknek és kézimunkázni szerető felnőtteknek minden szombaton 11 órától a plébánia hittantermében. Szeretettel várunk mindenkit!
· A kedves hívek figyelmébe ajánljuk, hogy mindazon személyek, akik rendelkeznek jövedelmi adójuk 2 % -ával felajánlhatják az egyháznak is. A kitöltendő nyomtatványokat átvehetik a templom kijáratánál, amelyet kitöltve a plébánia irodájában kell leadni.