Hirdetések 2017. március 19.

· Nagyböjt minden péntekén d.u. 17.15 órától keresztúti ájtatosságot tartunk.
· Hétfőn, március 20-án szentségimádás lesz az esti szentmise után.
· Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz csütörtökön, március 23-án 19 órától a plébánián.
· A Belső iránytű keretében pénteken, márc. 24-én 19 órától Mondvacsinált pszichológusok- A laikus segítés veszélyeitől a természetes támogatásig meseterápiás példákon keresztül címmel tart előadást Stiblár (Borbély) Erika szakpszichológus. Mindenkit szeretettel várunk!
· Kézműves foglalkozás lesz gyermekeknek és kézimunkázni szerető felnőtteknek minden szombaton 11 órától a plébánia hittantermében. Szeretettel várunk mindenkit!
· Húsvét közeledtével a kedves hívektől adományokat fogadunk el a Szentsír díszítésére.
· Jövő vasárnap, március 26-án lesz a tavaszi óraátállítás, azaz hajnali 2-ről 3 órára állítjuk az órákat. A mi templomunkban a szentmisék kezdési időpontja továbbra sem változik, az esti szentmisék 18 órától kezdődnek.