Hirdetések - feb. 28

• Ma du. 16,30 órától a missziót előkészítő találkozót tartunk a Kis utca 8 szám alatt a Mustármag közösség képviselőivel. Aki szeretne bekapcsolódni, vagy érdekli várjuk szeretettel.
  • Elsőáldozó gyerekek szüleinek találkozója a Szent Miklós Plébánián:
    • hétfőn este 18,30 órakor a Fogarassy Mihály és a Kós Károly iskolák
    • kedden este 18,30 órakor a Vaskertes iskolában járó gyerekek szüleinek.
  • Jövő héten elsőpéntek meglátogatjuk betegeinket. Karcsipap a betegeit csütörtökön fogja meglátogatni.
  • Nagyböjt minden péntekén este 17,15 órától keresztúti ájtatosságot tartunk.
  • Keresztszülői felkészítőt március hónapban 25-én és 26-án, csütörtökön és pénteken, az esti szentmise után tartunk a Szent Miklós plébánián.
  • Lelki napot tartunk a vállalkozóknak márc. 12- én, pénteken du. 17 órai kezdettel a Szent Miklós Plébánián.
  • A Mária Rádió márc. 21-én ünnepli 4. születésnapját Nagyváradon. A Gyergyó-i medencéből autóbusszal szeretnénk menni, ami személyenként 45 lejbe kerül. Indulás hajnali 2 órakor Remetéről és hazaérkezés este kb. 11 órakor. Étkezés saját csomagból. Feliratkozási lehetőség március 10-ig a Szent Miklós Plébánia hivatalában.
  • A kedves hívek figyelmébe ajánljuk, hogy mindazon személyek, akik rendelkeznek jövedelmi adójuk 2 % -ával felajánlhatják az egyháznak is. Minden segítséget szívesen fogadunk. A kitöltendő nyomtatványokat átvehetik a templom kijáratánál, amelyet kitöltve a plébánia irodájában kell leadni.

A Caritas Családsegítő Szolgálat programja:

• Hétfőn, márc. 1-én Kismama klub, délután 16,30-tól.
  • Szerdán, márc. 3-án Baba -Mama klub, d.u. 14 órától.
  • Csütörtökön, márc.4-én este 18 órától Stresszoldó csoport.

A Szent István templom és plébánia építésére

Összesen: 685 lej

- 2 név nélkül adakozó – 135 lej

- Lukács János – a Kis utcából – 200 lej

- Ritner Erzsébet – 100 lej

- Elhunyt özv. Imre Gyuláné hozzátartozói – 100 lej

- Elhunyt Tamás Ferenc hozzátartozói – kínálkodás helyett – 150 lej

Köszönet:

- György Gábornak – Csíkszentkirályról – aki faragott gyertyatartókat adományozott

- Lukács Kingának – a Makkos utcából – aki egy domborművet ajándékozott a plébániának

- Stieldorf Ibolyának – (Amerika) Chicagoból – aki 650 USD-t adományozott a monstranciára

- A Meta – Glob Kft.-nek, aki 2100 lej értékben ingyen végzett el munkálatokat

Koncert:

Ma este (febr. 28-án) az esti szentmise után, itt, a Szent István templomban a marosvásárhelyi Tiberius Vonósnégyes vendégszerepel . A mintegy 50 perces műsorban:

Beethoven: F-dúr vonósnégyes op 135

Mendelssohn: A- moll vonósnégyes op 13 című műveket adják elő.

A belépési díj tetszőleges adomány.

2010. FEBRUÁR. 28 NAGYBÖJT II. VASÁRNAPJA

· Ma du. 16,30 órától a missziót előkészítő találkozót tartunk a Kis utca 8 szám alatt a Mustármag közösség képviselőivel. Aki szeretne bekapcsolódni, vagy érdekli várjuk szeretettel.

· Elsőáldozó gyerekek szüleinek találkozója a Szent Miklós Plébánián:

- hétfőn este 18,30 órakor a Fogarassy Mihály és a Kós Károly iskolák

- kedden este 18,30 órakor a Vaskertes iskolában járó gyerekek szüleinek.

· Jövő héten elsőpéntek meglátogatjuk betegeinket. Karcsipap a betegeit csütörtökön fogja meglátogatni.

· Nagyböjt minden péntekén este 17,15 órától keresztúti ájtatosságot tartunk.

· Keresztszülői felkészítőt március hónapban 25-én és 26-án, csütörtökön és pénteken, az esti szentmise után tartunk a Szent Miklós plébánián.

· Lelki napot tartunk a vállalkozóknak márc. 12- én, pénteken du. 17 órai kezdettel a Szent Miklós Plébánián.

· A Mária Rádió márc. 21-én ünnepli 4. születésnapját Nagyváradon. A Gyergyó-i medencéből autóbusszal szeretnénk menni, ami személyenként 45 lejbe kerül. Indulás hajnali 2 órakor Remetéről és hazaérkezés este kb. 11 órakor. Étkezés saját csomagból. Feliratkozási lehetőség március 10-ig a Szent Miklós Plébánia hivatalában.

· A kedves hívek figyelmébe ajánljuk, hogy mindazon személyek, akik rendelkeznek jövedelmi adójuk 2 % -ával felajánlhatják az egyháznak is. Minden segítséget szívesen fogadunk. A kitöltendő nyomtatványokat átvehetik a templom kijáratánál, amelyet kitöltve a plébánia irodájában kell leadni.

A Caritas Családsegítő Szolgálat programja:

· Hétfőn, márc. 1-én Kismama klub, délután 16,30-tól.

· Szerdán, márc. 3-án Baba -Mama klub, d.u. 14 órától.

· Csütörtökön, márc.4-én este 18 órától Stresszoldó csoport.

A Szent István templom és plébánia építésére

Összesen: 685 lej

- 2 név nélkül adakozó – 135 lej

- Lukács János – a Kis utcából – 200 lej

- Ritner Erzsébet – 100 lej

- Elhunyt özv. Imre Gyuláné hozzátartozói – 100 lej

- Elhunyt Tamás Ferenc hozzátartozói – kínálkodás helyett – 150 lej

Köszönet:

- A Meta – Glob Kft.-nek, aki 2100 lej értékben ingyen végzett el munkálatokat

Koncert:

Beethoven: F-dúr vonósnégyes op 135
Mendelssohn: A- moll vonósnégyes op 13
című műveket adják elő.

A belépési díj tetszőleges adomány.

SZENTMISÉK…….