Hirdetések - márc 21

• MISSZIÓ
  • Jövő héten, Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepén szentmisék lesznek de. 10 és este 18 órától. Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepe a várandós édesanyák, kisbabás házaspárok, szülők és gyermekek, nagycsaládosok és mindenki közös ünnepe, aki az élet szentségét és védelmét szolgálja. Az esti szentmise keretében imádság, tanúságtétel, elmélkedés lesz az Élet védelméről. Kérjük, hogy hozzanak magukkal gyertyát és a gyerekek hozhatnak rajzokat a családról..
  • Liturgiai felkészítőt tartunk a lektorok számára kedden az esti szentmise után a Szent Miklós plébánián. Szeretettel kérünk minden lektort, vegyen részt a találkozón, hogy tudjuk elkészíteni a beosztást a lektori szolgálatra!
  • Máriás találkozó lesz a Szent István templomban csütörtökön du. 16 órától.
  • Pénteken a keresztúti ájtatosság az esti szentmise után lesz.
  • Keresztszülői felkészítőt március hónapban 25-én és 26-án, csütörtökön és pénteken, az esti szentmise után tartunk a Szent Miklós plébánián.
  • Jövő vasárnap Virágvasárnap. A barkaszentelés itt, a mi templomunkban a 11 órás szentmise keretében történik.
  • Jövő vasárnap kezdődik a nyári időszámítás. A szentmisék időpontjai a mi templomunkban nem változnak, az esti szentmisék 18 órától lesznek.
  • Nagycsütörtökön meglátogatjuk azokat a betegeket, akik a húsvéti szentgyónásukat szeretnék elvégezni. Kérjük jelentsék az igényeket a plébánia irodájában. Nagypénteken az elsőpéntekes betegeket látogatjuk meg.
  • Húsvét közeledtével a kedves hívektől adományokat fogadunk el a Szentsír díszítésére.
  • Megkérjük az imacsoportok vezetőit, hogy a nagyheti szentségimádás sorrendjét osszák be a sekrestyében található űrlapon.

A Caritas Családsegítő Szolgálat programja:

• Hétfőn, márc. 22-én, d.e. 10 órától Idősek klubja és este 19 órától Daganatos betegek önsegítő csoportja.
  • Szerdán, márc. 24-én du. 14 órától Baba mama klub és este 18 órától Alkoholbetegek önsegítő csoportja.

A Szent István templom és plébánia építésére

Összesen: 375 lej