Hirdetések - nov 1

• Bérmálkozók felkészítője lesz a Szent István plébániához tartozó diákoknak a Caritas Családsegítő Központban kedden, nov. 3-án, du. 16 órától.

• Felkészítőt tartunk szülők és keresztszülők számára nov. 5-6-án este 18,30 órától a Szent Miklós plébánián.

• Nov. 5-én, csütörtökön este 19 órától ifjúsági óra a Caritas Családsegítő Központban. Az előadás címe: ÖTLETELÉS ÉS MIÉRT AZ A SOK MIÉRT?

• Jövő héten elsőpéntek, meglátogatjuk a betegeket.

• Nov. 7-én, szombaton este 6 órától szentmise Csíksomlyói kegytemplomban, utána Mária köszöntő, rózsafüzér és gyertyás körmenet lesz. (a Mária rádió közvetíti)

• Megérkezett a 2010-es naptár. Meg lehet vásárolni a sekrestyében vagy az irodában. Az ára 3 lej.

• Az egyháztanácsosok választása nem nov. 8-án, hanem nov. 15-én lesz.

• Felhívjuk a kisnyugdíjasok, munkanélküliek, fogyatékosok és mozgássérültek figyelmét, hogy élelmiszersegélyre jogosultak. Ezzel kapcsolatosan érdeklődni lehet az öntöde udvarán hétfőtől péntekig 8 és 14 óra között.

• Szent Lénárd búcsú Remetén, nov. 6-án, pénteken. Aki részt szeretne venni, jelentkezzen a Plébánián. Indulás idő pontja de. 10-óra.

• Közös bibliaolvasást tartunk a Plébánián jövő vasárnap, nov. 8-án. Bíztatjuk a kedves híveket minél többen kapcsolódjanak be.

A Szent István templom és plébánia építésére

Összesen: 410 lej