Hirdetések - nov 8

• Találkozót tartunk a Lektorok számára a "Szent Miklós" Plébánián kedden, nov. 10-én este 7 órától.
  • Az egyháztanácsosok választása jövő vasárnap, nov. 22-én a szentmisék után lesz.
  • Lelkigyakorlatokat tartanak a Segítő Nővérek Csíkszentdomokoson, részletek a hirdető táblán!

Caritas Családsegítő Szolgálat hirdetése:

• Jövő vasárnap, november 15-én Caritas-gyűjtés lesz a hátrányos helyzetű gyermekek megsegítésére Főegyházmegyénk templomaiban. A gyűjtésből befolyt összeget Főegyházmegyénk segélyszervezete, a Caritas a hátrányos helyzetű gyermek megsegítésére fordítja.

Ha szeretnének többet megtudni a Caritas programjairól vagy szeretnék pontosan tudni, mire használja a Caritas a hívek adományát, arra kéri a Caritas vezetősége a kedves híveket, hogy töltsék ki a padokon található levelezőlapokat. A kitöltött levelezőlapot pedig dobják be egyszerűen a legközelebbi postaládába (nem szükséges megbélyegezni, a levelezőlap elküldése ingyenes) vagy adják oda jövő vasárnap (november 15-én) a szentmise után a templomajtóban álló Caritas-munkatársaknak és önkénteseknek. Hisszük, hogy együtt többet tehetünk a rászorulókért!

• Hétfőn, nov. 9-én. d.e. 10 órától Idősek klubja.
  • Szintén nov. 9-én, este 7 órától Daganatos betegek önsegítő csoportja.
Köszönet:

- az alfalvi Közbirtokosságnak, aki ingyen támogatott 18 köbméter fával

- Sándor Pongrácznak – aki ingyen segített kb. 6000 lej értékű munkával

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• CSORTÁN FERENC - CSABA, szül. Gyergyóremetén, a Csortán Sándor és György Anna róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni KERCSÓ ERIKÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Kercsó András és Lőrincz Mária - Magdolna róm. kat. szülők leányát. – hirdetjük először

A Szent István templom és plébánia építésére

Összesen: 515 lej