Hirdetések - nov 22

• A bérmálkozók számára hirdetjük, hogy kedden 15,30 órákor munkaruhába várjuk a Caritas Családsegítő Központba közmunkára. Közmunka után a bérmálási felkészítő témája: Hivatás: Isten akarata és az ember vágya

• A városi ifjúsági megbízottak találkozója lesz a Caritas Cs. K.-ban kedden este 19 órától.

• Bérmálkozási felkészítőt tartanak felnőttek számára a Szent Miklós plébánián szerdán és csütörtökön este 19 órától.

• Az idén is megrendezi a Szent Miklós plébánia a hagyományos adventi vásárt, amelyre csak kézzel készített dolgokat fogadnak el.

• Adventi gyertyagyújtás lesz jövő szombaton, nov. 28-án a 18 órás szentmise előtt.

Caritas Családsegítő Szolgálat hirdetése:

• Hétfő de. 10 órától Idősek klubja.

• Hétfőn, este 7 órától Daganatos betegek önsegítő csoportja.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• CSORTÁN FERENC - CSABA, szül. Gyergyóremetén, a Csortán Sándor és György Anna róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni KERCSÓ ERIKÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Kercsó András és Lőrincz Mária - Magdolna róm. kat. szülők leányát. – hirdetjük harmadszor.

A Szent István templom és plébánia építésére

Összesen: 540 lej