Hirdetések – augusztus 31

• A következő hét, szeptember hónap első hete, az ilyenkor szokásos szentségimádásokat megtartjuk.
• Felkészítőt tartunk szülők és keresztszülők részére pénteken, szept. 5-én du. 18,30 órától a plébánián.
• Plébániánk zarándoklatot szervez a kiskunmajsai Kisboldogasszony búcsúra. Indulás szept. 4-én, csütörtökön este 9 órakor. Az utazás ára 130 lej, amelyből előlegként 50 lejt kell kifizetni. Iratkozni lehet hétfő estig a plébánián.
• Jegyes kurzus indul mindkét plébánia híveinek részére szept. 6-án, szombaton az esti szentmise után. Helyszín: a Szent Miklós plébánia. Kérjük a közeljövőben házasságot kötni szándékozó fiatalokat, jelentkezzenek a jegyes oktatásra.
• Szeptember 7-én, vasárnap 12 órakor Kisasszony napi búcsús szentmise lesz az örmény templomban. Mindenkit szeretettel várnak!
• Szeptember 7-én, vasárnap 11 órától lesz a Gac oldali megemlékezés. Szintén ezen a napon, vagyis jövő vasárnap du. 4 órától kerül sorra a Gyilkóstónál egy Szent István szobor megáldása, amit a székesfehérváriak adományoztak. A szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak.
• Zarándoklat indul Medjugorjébe 2014. október 21 – 27. között. Jelentkezni lehet a Szent István plébánián is, mivel T. Keresztes Zoltán plébános lesz a zarándoklat lelkivezetője. Az útiköltség ára 200 euró. Előleg 50 euró szükséges. Részletesebb tudni valók a hirdetőtáblán olvashatók.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• KERCSÓ DÁVID, szül. Gyergyószentmiklóson, a Kercsó Gheorghe és Maris Rodica ortodox szülők fia házasságkötésre jelentkezett ALBERT IBOLYÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, az Albert József és Biró Margit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• HORVÁTH ZOLTÁN, szül. Mezőkövesden, a Horváth Mátyás éa Ocsai Borbála róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett BIRÓ RÉKÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Biró Ferenc és Daradics Margit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• FERENCZI SZABOLCS, szül. Gyergyóalfaluban, a Ferenczi László és Vargyas Mária róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SÁRA ANDREÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Sára Zoltán és Fodor Nagy Ildikó róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• ÉGETŐ ELŐD, szül. Sepsiszentgyörgyön, az Égető Árpád és Kovács Dalma református szülők fia házasságkötésre jelentkezett NAGY ÁGNESSEL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Nagy Attila ref. és Nagy Zsuzsánna róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.