Hirdetések – október 12

• Október hónapban Rózsafüzér ájtatosságot tartunk minden este 1730 órától.
• Papi rekollekciós szentmise lesz kedden, okt. 14-én de. 10 órától a Szent Miklós templomban.
• Idén is megszervezik az Egymillió csillag a szegényekért című szolidaritási akciót, amelynek keretében gyertyával világítanak meg egy közteret és a helyszínen begyűlt adományokból élelmiszercsomagot vásárolnak a hátrányos helyzetű családok javára. A rendezvény okt. 17-én, pénteken du. 18 órától lesz a Művelődési Központ előtt. Szeretettel várnak mindenkit! Részletek olvashatók a kifüggesztett plakáton!
• A Katolikus Magyar Bibliatársulat - 20. Éves Jubileumi megemlékezését tartja október 25- én szombaton, Csíkszeredában a Segítő Mária líceum dísztermébe, ahová szeretettel várnak mindenkit.
• Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz október 30-án este 19 órától a plébánia nagytermében.
• Folytatódnak a plébániai hittanórák a kifüggesztett program szerint.
• A Medjugorjei zarándoklatra jelentkezőket kérjük, jöjjenek megbeszélésre okt. 14-én, kedden du. 16 órára a plébániára.

Adományok a harangok villamosítására: - összesen: 450 lej
- 3 név nélkül adományozó – 350 lej
- Elhunyt Hajnal János hozzátartozói – kínálkodás helyett – 100 lej

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• GOGA BÉLA, szül. Gyergyószentmiklóson, a Goga Adalbert és Székely Magdolna róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett FÜLÖP IMOLÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Fülöp Attila és Bicsak Edit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.