Hirdetések - november 2.

• Ma a 18 órás szentmise az egyházközségünkben idén elhunyt halottakért lesz felajánlva. Erre várjuk a hozzátartozókat és rokonokat.
• Felhívjuk a híveink figyelmét, hogy a temetőben kitett perselyekben gyűjtött pénz kizárólag a Szent Miklós plébánia javára megy. Ezért aki a Szent István plébániát akarja támogatni, kérjük, adományát az ajtónál elhelyezett perselybe tegye. Köszönjük!
• A gyergyószentmiklósi Kolping Család Egyesület meghívására és szervezésében előadást tart a Szent Korona Lovagrend lovagja, Szabó Álmos, "Szent István Intelmei és a keresztény erkölcs" címmel. Minden érdeklődőt szeretettel várunk, 2014. november 5-én este 1915 órakor a Szent István plébánia nagytermében.
• A gyergyóremetei egyházközség búcsúünnepét november 6-án, csütörtökön tartják. A szentmise de. 11 órakor kezdődik. Mindenkit szeretettel várnak!
• Jövő héten első péntek, meglátogatjuk a betegeket és a szokásos szentségimádásokat megtartjuk.
• Felkészítőt tartunk szülők és keresztszülők részére pénteken, nov. 7-én este 18,30 órától.
• Értesítjük a fiatalokat, hogy az ifjúsági óra hétfőn este 7 órától lesz.
• Szombaton, nov. 8-án 12 órától kézműves foglalkozás lesz gyerekeknek a plébánián.
• A Mustármag közösség hozzáfogott egy Márton Áron püspök úr életéről szóló nagyjátékfilm elkészítéséhez. Ehhez kérik a híveket, hogy adományaikkal támogassák a film létrejöttét. Adományaikat szeretettel várjuk a templomban erre a célra elhelyezett adománydobozba. Köszönjük!
• 2015-ös falinaptár kapható a sekrestyében és az irodában. Ára 2 lej.

Adományok az Egyház javára és a harangok villamosítására:
- összesen: 300 lej
- 1 név nélkül adományozó – 50 lej
- Hideg Mária – a Balcescu utcából – 50 lej
- Madaras Ignác – a Békény utcából – 100 lej
- Kastal Lajos – a Tűzoltók utcából – 100 lej

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• KASTAL JÓZSEF - CSONGOR, szül. Gyergyószentmiklóson, a Kastal Gyula és Horváth Judit róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett KÖLLŐ PIROSKÁVAL, aki szül. Szászrégenben, a néhai Köllő János és Pál Piroska református szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.