Hirdetések - december 7.

• Holnap, dec. 8-án Szűz Mária Szeplőtelen Fogantatásának ünnepe. Kötelező ünnep. Az ünnepi szentmise hajnali 6 órakor lesz. Ezen a napon nincs irodai szolgálat.
• A hittanórák folytatódnak hétfőn és kedden a megszokott beosztás szerint. Hétfőn este 19 órától ifi óra.
• Folytatódnak a RÓRÁTÉ szentmisék hétfőtől péntekig reggel 600 órától. A szentmisék alkalmával gyónási lehetőség lesz egészen karácsonyig. Kiemeljük, hogy minden szerdán gyermekrorátét végzünk, ahová szeretettel várjuk a gyerekeket.
• December 12-én, pénteken este 19 órától a Belső iránytű keretében Néptánc, néplélek címmel Sándor Csaba néptáncoktató, koreográfus tart előadást az érdeklődőknek.
• December 13-án, szombaton, az esti szentmise előtt adventi gyertyagyújtás lesz itt a templomban, azaz ünnepélyesen meggyújtjuk a harmadik adventi gyertyát.
• Advent harmadik vasárnapján, a szentmiséken T. Fejér Lajos gyergyókilyénfalvi plébános fogja a szentbeszédeket tartani és gyónási lehetőséget is biztosít.
• Ma a város központjában déli 12 órától sor kerül az adventi koszorú második gyertyájának meggyújtására. Jövő vasárnap a harmadik gyertyagyújtás este 1915 órától lesz. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.
• 2015-ös falinaptár és forgatós naptár is kapható az irodában.

Adományok az Egyház javára és a harangok villamosítására összesen: 690 lej

- 3 név nélkül adakozó – 230 lej