Hirdetések - december 14.

• A hittanórák folytatódnak hétfőn és kedden a megszokott beosztás szerint. Hétfőn este 19 órától ifi óra.
• Folytatódnak a RÓRÁTÉ szentmisék hétfőtől péntekig reggel 6.00 órától. A szentmisék alkalmával gyónási lehetőség lesz egészen karácsonyig. Kiemeljük, hogy minden szerdán gyermekrorátét végzünk, ahová szeretettel várjuk a gyerekeket.
• Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz szerdán, december 17-én este 19 órától.
• December 20-án, szombaton, az esti szentmise előtt adventi gyertyagyújtás lesz itt a templomban, azaz ünnepélyesen meggyújtjuk a negyedik adventi gyertyát.
• Ugyancsak szombaton, december 20-án éjfélig tartó szentségimádás lesz itt a templomban.
• Szombaton nagytakarítás lesz a templomban. Minden segítséget szívesen fogadunk!
• Advent negyedik vasárnapján, a szentmiséken T. Szecsete Zoltán orotvai plébános fogja a szentbeszédeket tartani és gyónási lehetőséget is biztosít.
• Jövő vasárnap a város központjában este 19.15 órától sor kerül az adventi koszorú negyedik gyertyájának meggyújtására. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

Adományok az Egyház javára és a harangok villamosítására
összesen: 1675 lej

- 3 név nélkül adakozó – 570 lej
- Lourdes-i Mária Rózsafüzér csoport – 200 lej