Hirdetések - december 21.

• A jövő héten még rorate szentmisék lesznek hétfőn és kedden reggel 6.00 órától.
• Kedden meglátogatjuk azokat a nem elsőpéntekes betegeket, akik karácsonyi szentgyónást szeretnének végezni. Kérjük, a hozzátartozókat jelentsék a gyónási szándékokat a plébánián.
• Karácsony vigíliáján, dec. 24-én este a gyerekek pásztorjátékot adnak elő 21.00 órától, majd ezután kezdődik az éjféli mise. Ekkor érkezik a gyerekek számára az angyal is.
• Karácsony másodnapján szentmisék lesznek:
- de. 11.00 és este 18.00 órától itt a templomban
- du. 15.00 órától a Gyilkostónál
- du. 16.00 órától a Szent Miklós templomban kerül sorra a hagyományos Karácsonyi Jótékonysági koncert a Domokos Pál Péter Dalkör – Nőikar, az Ipartestület Férfikara, a Vaskertes Iskola művészeti osztályának kórusa és a Szent Miklós Kamara együttes részvételével.
- Az esti szentmise után itt a templomban karácsonyi koncertet tart a plébánia ifjúsági csoportja. Szeretettel várnak mindenkit!
• 2014. december 26-án, Karácsony másodnapján, pénteken este a 18 órás szentmisén fellépnek a gyergyószentmiklósi Magyar Nóta és dalkör énekesei egy 10 perces énekműsorral.
• Jövő vasárnap, Szentcsalád vasárnapján este 19.00 órától a gyergyószentmiklósi Fúvószenekar évbúcsúztató koncertjét tartja a Szent Miklós templomban. A koncertből begyült adományokat a zenekar a Szeretetkonyha javára ajánlja fel.
• Családosok lelki napja szentcsalád vasárnapján. Hirdetés a mellékletben és kifüggesztve.
• Többgyermekes édesanya albérletet keres. Ajánlatokat a plébániára várunk!
• Szerdán, dec. 31-én, Szilveszter napján az év végi hálaadó szentmise este 18.00 órakor lesz.
• Újév napján a 9 órás szentmise elmarad, csak 11.00 és este 18.00 órától lesz szentmise.
• A házszentelés a mi egyházközségünkben jan. 2-án kezdődik. Minden reggel 9 óra körül indulunk. Kérjük, hogy nézzék át figyelmesen a házszentelési beosztást, mert változások vannak az előző évekhez képest. A beosztás ki van függesztve a hirdetőtáblán, az internetes honlapunkon, és a helyi újságokban is. Lehetőség van egyházi hozzájárulás kifizetésére a házszentelés alkalmával a kántoroknál. Bíztatjuk a kedves híveket, hogy fogadják kellő áhítattal a Szent Keresztet.

Adományok az Egyház javára és a harangok villamosítására összesen: 480 lej

- 1 név nélkül adakozó – 30 lej