Hirdetések - február 1.

• Jövő héten a vakáció miatt nem lesznek hittanórák a plébánián.
• Holnap Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe, szentmisék lesznek de. 11 és este 18 órától. Kérjük a híveket, hozzanak magukkal gyertyát! Balázsáldás
• Jövő héten elsőpéntek, a szokásos szentségimádásokat megtartjuk. István atya meglátogatja a betegeket. Zoltán atya február 13-án fogja meglátogatni a betegeit.
• Felkészítőt tartunk a februárban keresztelni szándékozó szülők és keresztszülők számára pénteken este 18.30 órától a plébánián.
• Idősek és betegek zarándoklata lesz Csíksomlyón szerdán, február 11-én. Erre az alkalomra zarándoklatot szervez közösen a két plébánia. Az autóbuszra iratkozni lehet a Szent Miklós plébánia irodájában. Az utazás ára 15 lej.
• Jegyes kurzusok indulnak házasságkötésre készülő fiatalok számára:
I. február 7. – március 28.
II. április 18. – június 6.
III. szeptember 4. – október 24. között.
Szeretettel várják a jelentkezőket! Egyben kérjük, hogy arra a kurzusra jelentkezzenek, amelynek minden találkozásán részt tudnak venni. Részletek olvashatók a kifüggesztett plakáton és a honlapunkon.
• A kedves hívek figyelmébe ajánljuk, hogy mindazon személyek, akik rendelkeznek jövedelmi adójuk 2 % -ával felajánlhatják az egyháznak is. A kitöltendő nyomtatványokat átvehetik a templom kijáratánál, amelyet kitöltve a plébánia irodájában kell leadni. Az elmúlt évben a felajánlott összeg 5504,49 volt, amit Isten fizessével köszönünk!

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 400 lej