Hirdetések - május 17.

· Kedden folytatódik a Szent Antal kilenced.
· A májusi ájtatosságok minden nap az esti szentmise előtt 17.30 órakor kezdődnek.
· Jövő héten folytatódnak a hittanórák, az elsőáldozókat kedden várjuk a plébániára.
· Szerdán, május 20-án du. 16 órától egyháztanácsgyűlést tartunk. Szeretettel várjuk az egyháztanácsosokat.
· Szerdán, május 20-án 22 óráig tartó szentségimádás lesz a templomban.
· Templomunk búcsúünnepe május 30-án, szombaton déli 12 órakor lesz. Ez alkalommal egyházközségünk volt plébánosa, Ft. Bartos Károly ezüstmisét mutat be. A búcsúra a kedves hívektől süteményt fogadunk el.
· Plébániánk autóbuszt indít a pünkösdi búcsúra. Iratkozni lehet a plébánia irodában. Az utazás költsége 15 lej.
· Egyházközségünkbe vendégek érkeznek Kiskunmajsáról a csíksomlyói búcsúra. 14 személynek szállást keresünk. Aki szállást tud biztosítani, kérjük, jelentkezzen a plébánián.
· Isten fizessével köszönjük az egyháztanácsosoknak és azoknak, akik segítettek a kerítésbontásban és festésben.
· A díszítés egy részét köszönjük az elsőáldozó Mondics Milán szüleinek és családjának!
· Ma du. 4-órakor a Művelődési Ház előtti téren a szentegyházi fiatalok szabadtéri Passiójátékot mutatnak be. Nagy szeretettel várunk mindenkit.
· Az elsőáldozási mise után a tanítónőket várjuk a plébániára!
· Plébániánkon 2016 - ban bérmálás lesz. Kérjük a IX. és a X. osztályosokat (jövőben X. –XI.) és azokat, akik az előző években elmaradtak, hogy jelentkezzenek a plébánián átvenni a bérmálási jelentkezési lapokat.
· Ifjúsági szentségimádásra és Szentlélek – várásra várjuk a híveket pünkösd előestéjén, május 23-án, szombaton este 20 – 22 óra között a Szent Miklós templomba.
· Templomunkban június 21-én tartjuk a 25 és 50 éves házassági évfordulók megünneplését. Kérjük a jubilálókat és hozzátartozóikat jelentsék a plébánián az ünneplő párokat.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

· LŐRINCZ LÁSZLÓ - ZSOLT, szül. Gyergyószentmiklóson, a Lőrincz Albert Zsolt és Szabó Lenke róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SÁRA TIMEÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Sára Zoltán és Fórika Anna szülők leányával. Hirdetjük másodszor.