Hirdetések - május 31.

• Kedden folytatódik a Szent Antal kilenced.
• Pénteken elsőpéntek, meglátogatjuk a betegeket és a szokásos szentségimádásokat megtartjuk. Du. 19,00 órától felkészítőt tartunk a júniusban keresztelni szándékozó szülők és keresztszülők számára!
• Június hónapban minden este 17,45 órától Jézus Szíve litániát végzünk.
• Csütörtökön Úrnapja, az Oltáriszentség ünnepe. Kötelező ünnep, irodai szolgálat nincs. Itt a szentmise de. 11 órakor lesz. Este 19 órától ünnepi szentmise lesz a Szent Miklós templomban, utána pedig az Úrnapi körmenet a főtéren mindkét plébánia híveinek részére. Az ünnep szebbé tételéhez, virágok hintetéséhez, kérjük az elsőáldozókat, hogy szerdán du. 15,00-órára menjenek próbára, a Szent Miklós plébániára.
• Az elsőáldozók csoportképei átvehetők a plébánián. Az elsőáldozás alkalmával a templomban készített felvételek próbaképei is elkészültek, a plébánia irodájában megnézhetők és rendelhetők.
• Plébániánkon 2016 - ban bérmálás lesz. Kérjük a IX. és a X. osztályosokat (jövőben X. –XI.) és azokat, akik az előző években elmaradtak, hogy jelentkezzenek a plébánián átvenni a bérmálási jelentkezési lapokat.
• Templomunkban június 21-én tartjuk a 25 és 50 éves házassági évfordulók megünneplését. Kérjük a jubilálókat és hozzátartozóikat jelentsék a plébánián az ünneplő párokat.