Hirdetések - június 21.

• Június hónapban minden este 17.45 órától Jézus Szíve litániát végzünk.
• Keresztelő Szent János születésének ünnepén, július 24-én, szerdán búcsús szentmisék lesznek:
– de. 11.00-órától - Tekerőpatakon
– déli 12.00-órától - Háromkúton
• A Szent László téren (az Igó hátánál) július 27-én, szombaton du. 17.00-órától búcsús szentmisét tartanak, ahová mindenkit szeretettel várnak.
• Kortárs találkozós szentmisék lesznek:
– 60. Éves, június 27-én, szombaton de. 11.30-órától
– 40. Éves, július 4-én, szombaton de. 12.00-órától
• Evangelizációs bibliahetet tartunk óvodások és általános iskolások részére július 1 – 5 között a plébánián. Jelentkezni lehet június 28-ig. Részvételi díj 15 lej.
• Diákok nyári lelki táborai Ivóban:
– I - IV. osztályosoknak, július 5 - 8 között,
– V-VIII. osztályosoknak, augusztus 10 -13 között,
– Valamint a IX – XII. osztályosoknak augusztus 13 – 17 között.
Iratkozni lehet a hitoktatóknál. A táborokra összértéke 65 – 70 lej. Az iratkozásnál 20 lej előleget kell befizetni.
• Június 29-én, Szt. Péter és Pál apostolok ünnepén az esti szentmise keretében templomunkban énekel a mosonmagyaróvári Halmos kórus.
• Csíksomlyói Ifjúsági Találkozó aug. 11--15 között lesz. Részleteket a találkozóval kapcsolatban a kifüggesztett plakátokon olvashatnak!