Hirdetések - július 19.

• Búcsús szentmise lesz: - szerdán de. 11 órától Kilyénfalván
- Július 26-án, vasárnap déli 1300-órától Gyilkostó –i Szent Kristóf kápolnánál lesz búcsús szentmise, amelyet az autók megáldása követ. A búcsúra jelentkezők függvényében autóbusz indítunk, amelyre iratkozni lehet a plébánián legkésőbb csütörtök du. 4 óráig. A szállítási díj 9 lej.
- A szent Anna kápolnánál szombaton július 25 én déli 12 órakor lesz a búcsús szentmise. A keresztalja de. 9 órakor indul a szent Miklós templomtól.
- Szintén búcsú lesz a Pricske – tetőn augusztus 1-én déli 12 órakor.
• A hívek támogatását kérjük a három éves halláskárosult Szilágyi-Madarász Mátyás részére. Az egyházközségünkhöz tartozó kisfiúnak mindkét fülére hallókészülék szükséges, amelynek beszerzése a szülők számára nagy megterhelést jelent. Ezért kérjük, - aki teheti – anyagilag támogassa a készülékek megvásárlását. Adományaikat a kijáratnál elhelyezett dobozba tehetik. Köszönjük!
• Rózsafüzér Társulatok, Máriás lelkületű csoportok és lelkiségek 10. találkozója lesz július 25-én Székelyvéckén. Jelentkezni lehet Szabó Enikőnél. Részletek és telefonszám a kifüggesztett hirdetőtáblán!
• Hétfőn este a szentmise után szentségimádást tartunk, amit a 22 órakor kezdődő szentmisével fejezünk be. Városunk lelki megújulásáért végezzük. Aki teheti kapcsolódjon bele.
• Családos tábor lesz Jakabos Barnabás jezsuita szerzetes vezetésével a Szent Miklós plébánián, augusztus 4 – és 8 között. A tábor mottója: „Elmenni a határokig!" Jelentkezni a táborra, a www.csalad.ro oldalon lehet.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• FOGAS SZABOLCS, szül. Gyergyószentmiklóson, a Fogas Mihály és néhai Szász Erzsébet Ilona róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett BORKA EMŐKÉVEL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Borka Mihály és Páll Mária róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• BOROSNYAI FERENC TIBOR, szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Borosnyai Ferenc és Orosz Judit Mária róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett BAIDIK ERIKÁVAL, aki szül. Margittán, a Baidik János István és Pap Margit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• SZABÓ LÁSZLÓ, szül. Szárhegyen, a Szabó József és Fehér Judit róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett CSIBI ZSUZSÁNNÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Csibi Vince és Puskás Ildikó róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• KOLUMBÁN BOTOND, szül. Gyergyószentmiklóson, a Kolumbán Tibor és Simon Éva róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett KERESZTESI ANDREÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Keresztesi József és Balázs Mária róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

A Szent István templom és plébánia javára
- Kármelhegyi Boldogasszony Rózsafüzér társulat 200 lejt, a szeretet konyha részére 100 lejt
- Név nélkül 30 lej
Összesen: 330 lej