Hirdetések - augusztus 23.

• Fülöp-kurzus lesz a Szent István plébánián aug. 28 – 30 között. Részt vehetnek, akiknek nyitott szívük Isten személyes szeretetére és akarnak Vele találkozni. Alsó korhatár 18 év! Részletek és jelentkezési feltételek olvashatók a hirdetőtáblán!
• Jegyes kurzus indul házasságkötésre készülő fiatalok számára szeptember 5-én, szombaton este 19 órától a Szent Miklós plébánián. (mindkét plébánia híveinek részére) Kérjük a fiatalokat jelentkezzenek a jegyes kurzusra!
• Zarándoklat indul Medjugorjébe 2015. október 22 – 28. között. Jelentkezni lehet a Szent István plébánián. Az útiköltség ára 200 euró, előleg 50 euró.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• FARKAS ZOLTÁN, szül. Gyergyószentmiklóson, a Farkas Gyula és György Rózália róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett HORVÁTH ALEXANDRÁVAL, a Horváth Sándor és Sanda Domnița ortodox szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.
• ORBÁN LÁSZLÓ, szül. Gyergyócsomafalván, az Orbán László és Demsa Veronika róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett BERNÁD TIMEÁVAL, a Bernád Imre és Portik Cseres Erzsébet róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

A Szent István templom és plébánia javára
- 1 név nélkül adományozó – 50 lej