Hirdetések - szeptember 13.

· Holnap, szept. 14-én 11 órától lesz a tanévnyitó szentmise itt a templomban.
· A Szent Miklós templomban pedig:
- 9.00-órától a Fogarassy Mihály Műszaki Líceum
- 10.00-órától a Salamon Ernő Elméleti Líceum
- 11.00-órától a Fogarassy Mihály és a Vaskertes Általános iskolában járó tanulók számára lesz tanévnyitó szentmise.
· Csütörtökön, szeptember 17-én 15 órától tartják templomunkban a Rózsafüzér társulatok, Máriás Lelkületű csoportok, lelkiségek találkozóját. A találkozó programja:
- 15 órától– Találkozás a templomban
- 16 órától – Hajlák Attila-István elmélkedést tart
- 17 órától - szentségimádás
- 18 órától – ünnepi szentmise
· Szombaton, szeptember 19-én 11 órától a Bucsin tetőn búcsús szentmise lesz Szent Kereszt felmagasztalása ünnepére. Mindenkit szeretettel várnak.
· A 2016 – ban esedékes bérmálásra még lehet jelentkezni a X. –XI. osztályosoknak és azoknak, akik az előző években elmaradtak. Kérjük, jöjjenek a plébániára átvenni a bérmálási jelentkezési lapokat.
· Zarándoklat indul Medjugorjébe 2015. október 21 – 28. között. Jelentkezni lehet a Szent István plébánián. Az útiköltség ára 200 euró, előleg 50 euró. Egy adakozó lelkületű ember felajánlotta, hogyha vannak olyan személyek, akik szeretnének részt venni a zarándoklaton, viszont anyagilag nagyon megterhelő, az útiköltség felét 5 személynek kifizeti. Bővebb információ a plébánián.