Hirdetések - szeptember 20.

· Ma, szeptember 20-án az esti szentmise után szentségimádást tartunk. A szentségimádás 22 órakor szentségi áldással zárul.
· Csütörtökön este 20.00-órától, a Szent Miklós templomban imádkozunk a város megújulásáért.
· Elkezdődik a Belső Iránytű előadássorozat. Az első előadás szept. 25-én, pénteken Márton Áron püspök úr halálának 35. évfordulója alkalmából Márton Áron – az ember címmel lesz megtartva. Előadó: Ft. Bara Ferenc – egykori személyi titkára és Gál Hunor – örmény kat. plébános. Az előadás este 19 órakor kezdődik.
· Jövő vasárnap, szept. 27-én Szentírás vasárnapja. Templomunkban maratoni Szentírásolvasás lesz, amire jelentkezőket várunk. Iratkozni lehet a plébánián.
· Szintén jövő vasárnap 9 órától a gyulafehérvári Caritas fennállásának 25 éves évfordulója alkalmából hálaadó szentmisét tartunk. Mindenkit szeretettel várunk!
· Szeptember 28-án, jövő hétfőn lesz egyházközségünkben az örökös szentségimádási nap. Kérjük, az imacsoportokat jelentkezzenek a sekrestyében a beosztás végett.
· Szeptember 28-tól, a Szent Miklós templomban az esti szentmisék 18.00-órától lesznek!
· A 2016 – ban esedékes bérmálásra még lehet jelentkezni a X. –XI. osztályosoknak és azoknak, akik az előző években elmaradtak. Kérjük, jöjjenek a plébániára átvenni a bérmálási jelentkezési lapokat.