Hirdetések - október 4.

· Ma első vasárnapi szentségimádást tartunk a 11 órás szentmise után és du. 17 órától.
· Október hónapban Rózsafüzér ájtatosságot tartunk minden este 17.30 órától a kifüggesztett beosztás szerint.
· Holnap, október 5-én elkezdődnek a plébániai hittanórák a következő beosztások szerint:
- Hétfő: 13.15 - 14.15 Elsőáldozók
- Kedd: 13.15 - 14.00 I.-II. osztály; 14.00 - 15.00 IV.-V. osztály; 16.00 - 17.00 VI.-VII.-VIII. osztály; 19.00 – Ifjúsági óra
- Szerda: 16.00 - 17.30 Bérmálási felkészítő
· Kedden, okt. 6-án 10 órától papi rekollekciós szentmise lesz a Szent Miklós templomban.
· Csütörtökön, okt. 8-án este 19 órától közös szentírásolvasás lesz mindkét plébánia résztételével a Szent Miklós templomban. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
· Pénteken, okt. 9-én 19 órától a Belső Iránytű keretében Erőt, egészséget! címmel tart előadást Vargyas Béla csíkszentgyörgyi gyógyító. Szeretettel várunk mindenkit!
· A kedves híveket ezúton tájékoztatjuk, hogy megkezdődött a temetőben a ravatalozó kápolna előtti tér befedése. Ahhoz, hogy a munkálatok a szent szertartásokat minél kevésbé zavarják, a déli harangszó ideje alatt leállnak, és 12.20 perckor folytatódnak. A temetési szertartások lehetőleg 16 órától kezdődnek, és ha szükséges, akkor a kis Romfeld kápolnából. A bejárat a Temető utcából, az oldalsó kis ajtón történik. A kedves hívek és a hozzátartozók szíves megértését kérjük és előre is köszönjük a megértésüket.