Hirdetések - október 11.

· Október hónapban Rózsafüzér ájtatosságot tartunk minden este 17.30 órától a kifüggesztett beosztás szerint.
· Jövő héten folytatódnak a plébániai hittanórák a beosztás szerint:
- Hétfő: 13.15 – 14.15 - Elsőáldozók
- Kedd: 13.15 – 14.00: I.-II. osztály; 14.00 – 15.00: IV.–V. osztály; 16.00 – 17.00: VI.–VII.–VIII. osztály; 19.00: Ifjúsági óra
- Szerda: 16.00 – 17.30: Bérmálási felkészítő
Kérjük a szülőket, bíztassák gyermekeiket a hittanórákon való részvételre!
· Az elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz okt. 15-én, csütörtökön este 19 órától a plébánia nagytermében.
· Idén is megszervezik az Egymillió csillag a szegényekért című szolidaritási akciót, amelynek keretében gyertyával világítanak meg egy közteret és a helyszínen begyűlt adományokból élelmiszercsomagot vásárolnak a hátrányos helyzetű családok javára. A rendezvény okt. 16-án, pénteken du. 18 órától lesz a Művelődési Központ előtt. Szeretettel várnak mindenkit! Részletek olvashatók a kifüggesztett plakáton!
· Pénteken, okt. 16-án 17 órától lesz a Pro Art Galéria avató ünnepsége, amelyre szeretettel várnak mindenkit!
· A magánytól az összetartozásig címmel Pál Ferenc, római katolikus pap, mentálhigiénés szakember előadására kerül sor a Belső Iránytű és a Nyitott Akadémia szervezésében. Az előadás október 29-én 19 órától lesz a Művelődési Házban. Jegyek kaphatók a művelődési Központ és a Figura Stúdió színház jegypénztáraiban és a Szent István plébánia titkárságán. Jegyek ára 25 lej.