Hirdetések - október 25.

• Hittanórák, ifi óra, bérmálási felkészítő, a beosztás szerint lesznek megtartva. Kérjük a szülőket, hogy szorgalmazzák a gyerekeik részt vételét.
• A felnőtt bérmálkozókat szerda és csütörtök este 1900-órára hívjuk találkozóra, a Szent Miklós plébániára.
• Felhívjuk a hívek figyelmét, hogy mától elkezdődött a téli időszámítás.
• Mindenszentek ünnepén, nov. 1-én, itt a templomban az esti 18 órás szentmise elmarad. A temetőben szentmise lesz du. 16 órától. A síremlékek megszentelését, illetve az elhunytakért való imát a síroknál du. 14.00 órától elkezdjük, a szentmise után folytatjuk. Kérjük, jelentsék a plébánián a megszentelendő sírokat.
• Halottak napján, nov. 2-án, a 18 órás szentmise az egyházközségünkben idén elhunyt halottakért lesz felajánlva. Erre várjuk a hozzátartozókat és rokonokat.
• Felhívjuk a híveink figyelmét, hogy a temetőben kitett perselyekben gyűjtött pénz kizárólag a Szent Miklós plébánia javára megy. Ezért aki a Szent István plébániát akarja támogatni, kérjük, adományát az ajtónál elhelyezett perselybe tegye. Köszönjük!