Hirdetések - november 1.

• Az ifi óra, bérmálási felkészítő, a beosztás szerint lesznek megtartva. Az I. – IV. osztályosok részére a hittanóra a vakáció miatt elmarad.
• Ma itt a templomban az esti 18 órás szentmise elmarad. A temetőben szentmise lesz du. 16 órától. A síremlékek megszentelését, illetve az elhunytakért való imát a síroknál du. 14.00 órától elkezdjük, a szentmise után folytatjuk.
• Holnap, Halottak napján a 18 órás szentmise az egyházközségünkben idén elhunyt halottakért lesz felajánlva. Erre várjuk a hozzátartozókat és rokonokat.
• Halottak napján nincs irodai szolgálat.
• Felhívjuk a híveink figyelmét, hogy a temetőben kitett perselyekben gyűjtött pénz kizárólag a Szent Miklós plébánia javára megy. Ezért aki a Szent István plébániát akarja támogatni, kérjük, adományát az ajtónál elhelyezett perselybe tegye. Köszönjük!
• Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozóját tartjuk csütörtökön, nov. 5-én este 19 órától a plébánia nagytermében.
• Felkészítőt tartunk szülők és keresztszülők részére pénteken, nov. 6-án este 18.30 órától a plébánián.
• Jövő héten első péntek, meglátogatjuk a betegeket és a szokásos szentségimádásokat megtartjuk.
• Ma, az első vasárnapi szentségimádásokat megtartjuk.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• PORTIK ATTILA - LORÁND, szül. Gyergyószentmiklóson, a Portik Csaba és Kémenes Melinda róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett PORTIK-SZABÓ TIMEÁVAL, aki született Gyergyóremetén, a Portik-Szabó Árpád és Lukács Piroska róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• KOVÁCS ISTVÁN, szül. Székelyudvarhelyen, a Kovács Imre róm. kat. és Boda Mária református szülők fia házasságkötésre jelentkezett ERŐS ILDIKÓVAL, aki született Gyergyószentmiklóson, a néhai Erős László és Vass Hajnalka református szülők leányával. Hirdetjük először.

A Szent István templom és plébánia javára
- Hideg Mária – a Balcescu utcából –50 lej