Hirdetések - december 20.

• Ma, dec. 20-án az esti szentmise után szentségimádás lesz egészen 22 óráig!
• A jövő héten még rorate szentmisék lesznek hétfőn, kedden és szerdán reggel 6.00 órától.
• Egyháztanácsgyűlésbe várjuk az egyháztanácsosokat hétfőn, dec. 21-én este 19 órától.
• Szerdán, dec. 23-án meglátogatjuk azokat a nem elsőpéntekes betegeket, akik karácsonyi szentgyónást szeretnének végezni. Kérjük, a hozzátartozókat jelentsék a gyónási szándékokat a plébánián.
• Karácsony vigíliáján, dec. 24-én este a gyerekek pásztorjátékot adnak elő 21.00 órától, majd ezután kezdődik az éjféli mise. Ekkor érkezik a gyerekek számára az angyal is.
• Karácsony másodnapján szentmisék lesznek:
- de. 11.00 és este 18.00 órától itt a templomban
- du. 13.00 órától a Gyilkostónál
• Szentcsalád vasárnapján, dec. 27-én a 11 órás szentmise keretében lesz az új egyháztanács eskütétele. Ezt a szentmisét Tamás József püspök úr végzi.
• Dec. 27-én, Szentcsalád vasárnapján Családos Lelkinap lesz a Szent Miklós plébánián, ahová szeretettel várnak minden érdeklődő családot! Részletek olvashatók a kifüggesztett plakáton.
• Karácsonyi jótékonysági koncertek lesznek a ditrói beteg kislány megsegítésére dec. 26-án Ditróban és Alfaluban, dec. 27-én Gyergyószentmiklóson. Az előadás védnöke Kémenes Lóránt – Lóripap. Mindenkit szeretettel várnak.
• Fülöp kurzus indul a Szent István plébánián 2016. jan. 29 -31 között. Jelentkezni lehet jan. 15-ig a plébánia irodában. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók!
• 2016-os katolikus falinaptár kapható a sekrestyében és a plébánia irodában.
• Keresztény sajtó kapható a templom kijáratánál. Keresztény Szó, Vasárnap, Krisztus világa.
• Isen fizessével mondunk köszönetet: - azoknak, akik segítettek a templom takarításában és azoknak az üzleteknek, akik tisztítószert adományoztak.