Hirdetések - január 17.

• Szerdán, január 20-án szentségimádás lesz az esti szentmise után, ami 22 órakor szentmisével zárul.
• Csütörtökön, január 21-én 20 órától templomunkban imádkozunk a közösség megújulásáért.
• Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz jan. 21-én, csütörtökön este 19 órától a plébánia nagytermében.
• Jegyes kurzus indul házasságkötésre készülő fiatalok számára február 6-án este 19 órától a Szent Miklós plébánián. Szeretettel várják a jelentkezőket!
• A jövő héten elkezdődnek a plébániai hittanórák és bérmálási felkészítő! Az elsőáldozók kiscsoportos felkészítőn vesznek részt!
• Tisztelettel kérjük a templom szomszédságában lakókat, hogy a háztartási szemetet ne tegyék a templom előtt kihelyezett kukákba!