Hirdetések - április 4.

· Ma a 11 órás szentmise után elsővasárnapi szentségimádást tartunk.
· Holnap, ápr. 4-én Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepét tartjuk. Az ünnepi szentmise 18 órától lesz. Ezen a napon nincs irodai szolgálat.
· Ezen túl egész évben minden pénteken az irgalmasság órájában, délután 15 órától keresztút lesz itt a templomban. Aki szeretne csatlakozni, megteheti.
· Jegyes kurzust indítunk, április 16-án, szombaton este 19.00-órától a Szent Miklós plébánián. Kérjük azon fiatalokat és jegyeseket, akik idén szeretnének házasságot kötni, jelentkezzenek a plébánián!
· Május 15, az utolsó határidő, amikor még rendelkezhetnek jövedelmi adójuk 2%-áról. Azok, akik még nem éltek a lehetőséggel, kérjük, ajánlják fel egyházközségünk részére.
· A plébánián kapható Homa Ildikó: Evangéliumi lélektan című könyve, valamint A Hegy című film DVD változata, amely mozaikképeket közöl Márton Áron életéből. A könyv 15 lej, a DVD 30 lej.