Hirdetések - április 18.

· Papi rekollekciós szentmise lesz hétfőn 10 órától a Szent Miklós templomban.
· Kedden, folytatódik a Szent Antal kilenced.
· Jövő vasárnap, ápr. 24-én a Főegyházmegyei Hatóság gyűjtést szervez az Ukrajnában élők megsegítésére. Segítőkészségüket előre is köszönjük!
· A Belső Iránytű keretében Szénégető István plébános, a főegyházmegyei család pasztorációs iroda vezetője tart előadást Generációs különbségek, azaz Miért nem érti a szülő a gyermekét és a gyermek a szülőket? címmel pénteken, április 22-én 19 órától a plébánia nagytermében.
· Ezen túl egész évben minden pénteken az irgalmasság órájában, délután 15 órától keresztút lesz itt a templomban. Aki szeretne csatlakozni, megteheti.
· Május 15, az utolsó határidő, amikor még rendelkezhetnek jövedelmi adójuk 2%-áról. Azok, akik még nem éltek a lehetőséggel, kérjük, ajánlják fel egyházközségünk részére.
· Ápr. 24-én, vasárnap du. 16 órai kezdettel zenés-táncos nótaest lesz a Szilágyi vendéglőben. Érdeklődni lehet Oláh Arankánál, a telefonszám átvehető a plébánia titkárságán.