Hirdetések - május 1.

· Ma a 11 órás szentmise után első vasárnapi szentségimádás lesz.
· A felszegi Munkás Szent József templom szentelési ünnepsége ma d.u. 17 órától lesz. Szeretettel várnak mindenkit!
· Kedden, folytatódik a Szent Antal kilenced.
· Csütörtökön, május 5-én Urunk mennybemenetelének ünnepe (Áldozócsütörtök). Szentmisék lesznek de. 11 és este 18 órától. Az ünnep miatt irodai szolgálat nem lesz.
· Jövő héten elsőpéntek, meglátogatjuk a betegeket.
· Felkészítőt tartunk szülők és keresztszülők részére pénteken, május 6-án 18.30 órától a plébánián.
· A hétfőn elkezdődő májusi ájtatosságok minden nap az esti szentmise előtt 17.30 órakor kezdődnek.
· Templomunkban az elsőáldozás jövő vasárnap, május 8-án a 11 órás szentmise keretében lesz. Az elsőáldozókat várjuk hittanórára szerdán, csütörtökön és pénteken 13 órára. Szombaton 13.30 órára jönnek az elsőáldozók próbára, utána lesz a gyóntatás. 17 órára pedig várjuk a szülőket és keresztszülőket szentgyónásuk elvégzésére.
· Plébániánk autóbuszt indít a pünkösdi búcsúra. Iratkozni lehet a plébánia irodában. Az utazás költsége 18 lej.
· Egyházközségünkbe vendégek érkeznek Kiskunmajsáról a csíksomlyói búcsúra. 8 személynek szállást keresünk. Aki szállást tud biztosítani, kérjük, jelentkezzen a plébánián.
· Május 15, az utolsó határidő, amikor még rendelkezhetnek jövedelmi adójuk 2%-áról. Azok, akik még nem éltek a lehetőséggel, kérjük, ajánlják fel egyházközségünk részére. Az űrlapok elvihetők a kijáratnál.