Hirdetések - május 15.

· Hétfőn, Pünkösd másodnapján 11.00, és 18.00 órától lesznek szentmisék a templomban. Ezen a napon nincs irodai szolgálat.
· A szárhegyi pünkösdi kisbúcsú pünkösd keddjén de. 11 órakor lesz. Szeretettel várják a híveket!
· Kedden folytatódik a Szent Antal kilenced.
· A májusi ájtatosságok minden nap az esti szentmise előtt 17.30 órakor kezdődnek.
· Jövő vasárnap, Szentháromság vasárnapján Alfaluban búcsú. A szentmise 12 órakor kezdődik.
· Ugyancsak jövő vasárnap a 11 órás szentmise végén a székelyudvarhelyi Székely dalegylet férfikórusa rövid koncertet tart templomunkban. Ugyanakkor az ipartestület férfikara tisztelettel hív minden érdeklődőt a III. száztagú székely férfikórus előadására, május 21-én, szombaton 19 órától a Szent Miklós templomba.
· Pénteken, május 20-án találkozó lesz az elváltak számára a plébánián.
· Ugyancsak 20-án az esti szentmise után szentségimádást tartunk.
· Templomunk búcsúünnepe május 29-én, vasárnap déli 12 órakor lesz. Ez alkalommal sor kerül a Szent István király szobrának megáldására és a tér átadására. A szertartást Ft. és Msgr. Tamás József püspök úr végzi.
· Templomunkban június 12-én tartjuk a 25 és 50 éves házassági évfordulók megünneplését. Kérjük a jubilálókat és hozzátartozóikat jelentsék a plébánián az ünneplő párokat.