Hirdetések - június 19.

· Holnap, június 20-án az esti szentmise után megtartjuk a szentségimádást.
· Június hónapban minden este 17:45 órától Jézus Szíve litániát végzünk.
· Diákok nyári lelki táborai Ivóban: I-VI. osztályosoknak, június 25-29 között. A nagyobbaknak július 9-13 között lesz. Iratkozni lehet a hitoktatóknál valamint a Szent Miklós plébánián. A tábor költségei 80 lej. Az iratkozásnál kérünk 30 lej előleget.
· A gyulafehérvári RK. Teológiai Líceum felvételit-vizsgát hirdet a IX. osztályába fiuknak. Ugyanakkor, akik papi hivatást éreznek, jelentkezhetnek a papnevelő intézetbe. Érdeklődni a plébánián.
· Újra kaphatóak:
- a Márton Áron életét bemutató film támogatására szolgáló filmkocka jegyek
- az Imádkozzunk Áron püspökkel című imafüzet
- az elmúlt héten bemutatott Sokarcú irgalmasság című könyv
Megvásárolhatók a plébánia irodában.
· Az elsőáldozási és bérmálási csoportképek és DVD-k átvehetők a plébánia irodában.
· A Csíksomlyói Ifjúsági Találkozó az idén aug. 16 - 20 között lesz. Részleteket a találkozóval kapcsolatban a kifüggesztett plakátokon, a plébánia irodában és a www.csitinfo.ro weboldalon olvashatnak!
· Keresztelő Szent János születésének ünnepén, június 24-én, pénteken búcsús szentmisék lesznek:
- d.e. 11:00-órától - Tekerőpatakon
- déli 12:00-órától - Háromkúton
· Személyesen kísért szentignáci lelkigyakorlatok lesznek a csíkszentdomokosi lelkigyakorlatos házban júl. 4 – 10, júl. 11 – 18, aug. 8 – 14 között. Részletekért érdeklődni lehet a plébánián.
· Június 26-tól változik a vasárnapi ünnepi szentmisék sorrendje a Szent Miklós templomban:
- elmarad a reggeli 7:30 szentmise
- d.e. 9:30 órától gyerek és ifjúsági szentmise