Hirdetések - augusztus 7.

· „Szakrális maraton a keresztény értékekért, a békéért!" jelszó alatt maratoni futásra és kerékpározásra kerül sor augusztus 14-én, vasárnap Gyergyószentmiklós és Csíksomlyó között. Gyülekezés itt a Szt. István templom parkolójában reggel 6.30 órakor. Erre a figyelemfelhívó rendezvényre minden kerékpárost és szaladót – korhatár nélkül – szeretettel várnak a rendezők. Részletes információk olvashatók a kifüggesztett plakáton.
· Búcsús szentmisék lesznek:
     - Aug. 13-án 11.00 órakor Tölgyesen
     - Aug. 15-én 12.00 órakor Szárhegyen.
     - Aug. 22-én Szűz Mária királynő ünnepén, Kovács Péterben,
                - 14.15 órától: keresztúti ájtatosságot tartunk és
                - 15.00 órától búcsús szentmise.
                - D.e. házszentelés Békényfőtől lefele, illetve a 3-as km.-től felfelé, valamint Kovács Péterben.
· Augusztus 19-én, pénteken 11.00 órától 70 éves kortárs találkozó lesz a Szt. Miklós templomban.
· Plébániánk meghívást kapott a szeptember 11-én tartandó kiskunmajsai Kisboldogasszony búcsúra. Az utazásra iratkozni lehet a plébánián.