Hirdetések - december 5

• A család a városunk, népünk és az emberiség jövője címmel előadást tart Bíró László püspök atya a Szent Miklós plébánián ma du. 13 órakor. Mindenkit várunk, különösen a családosoknak ajánljuk.
  • A Szent Miklós egyházközség búcsúja, hétfőn december 6-án lesz. Az ünnepi szentmise 11 órakor kezdődik. A szentmise főcelebránsa Bíró László püspök atya lesz Magyarországról. A mi plébániánk keresztalja 10 órakor indul a templom elől. Szeretettel várjuk a híveket.
  • Szent László király című rockopera előadása lesz dec. 6-án este 19 órától a Művelődési Házban. Részletek a kifüggesztett plakáton.
  • Szerdán, dec. 8-án Szűz Mária Szeplőtelen Fogantatásának ünnepe. Kötelező ünnep. Szentmisék hajnali 6 órakor és este 18 órakor lesznek. Irodai szolgálat nem lesz.
  • Adventi gyertyagyújtás lesz jövő szombaton, dec. 11-én, az esti szentmise előtt.
  • A Gépgyártóipari Szakközépiskola dísztermébe várják az érdeklődőket szombaton, dec. 11-én de. 10 órára, ahol előadással egybekötve Márton Áron püspök úr életét vetítik le. Az előadó Nagy Zoltán, Székelyudvarhelyről.
  • Templomunkba nagytakarítás lesz pénteken, dec. 10-én du. 14 órától. Minden segítséget szeretettel fogadunk.
  • 2011-es falinaptár kapható a plébánia irodájában. Ára 3 lej.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 235 lej

• 1 név nélkül adományozó jóvoltából – 35 lej