Hirdetések - december 12

• Ma, dec. 12-én kerül sor a város adventi koszorúja harmadik gyertyájának a meggyújtására a polgármesteri hivatal előtti járdaszigeten. A harmadik gyertyát a városban működő civil szervezetek gyújtják meg. Az ünnepség időpontja 19,15 óra (az esti misék után).
  • Karácsonyi gyónási lehetőség lesz idegen gyóntatókkal, itt a templomban, dec. 14-én du. 16-18 óra között. Szeretettel várjuk a bérmálkozókat és a híveket.
  • A NEM ELSŐPÉNTEKES BETEGEK karácsonyi gyóntatása dec. 22-én, szerdán lesz. Kérjük a hozzátartozókat, jelentsék be a plébánián azokat, akik szentgyónást szeretnének végezni.
  • Idősek klubja lesz a Caritas Családsegítő Központban hétfőn, dec. 13-án 10 órától, a Szent István plébánián, kedden, dec. 14-én du. 14 órától. A Caritas Családsegítő Központban működő Idősek klubjával közös karácsonyi ünneplés lesz dec. 17-én de. 9,30 órától lesz a Szent István plébánia nagytermében.
  • A Nők a nőkért egyesület és a Szent István plébánia szervezésében idén is sor kerül a nyilvános karácsonyfa-díszítésre a Szent István templom mellett dec. 22-én, szerdán du. 14 órakor. Szeretettel várjuk a fiatalokat és a gyerekeket. Hozzatok magatokkal természetes díszeket és édességet!
  • Megkérjük azokat, akik több éve nem fizettek egyházi hozzájárulást, hogy lehetőségeik szerint rendezzék elmaradásukat.
  • Csütörökön a déli órákban egy hívünk talált a járdán egy élelmiszercsomagot, amit a jogos tulajdonosa átvehet a plébánián.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 820 lej

• 4 név nélkül adományozó jóvoltából – 690 lej