Hirdetések - január 16

• Felnőtt bérmálkozók találkozója lesz jan.. 26 és 27-én, szerdán és csütörtökön este 19 órától a Szent Miklós plébánián.
  • Jegyes kurzus indul feb.19 - én este 19 órától a Szent Miklós plébánián. Felhívjuk a házasságkötésre készülők figyelmét, hogy akik nem tudnak részt venni a meghirdetett jegyes kurzuson, azok részt vehetnek a márc. 25,-26,-27-én Székelykeresztúron megszervezett jegyes hétvégén. Az itt való résztvétel jegyes kurzusnak számít.
  • Ma kezdődik az Ökumenikus imahét itt, a mi templomunkban. A szentmisék és istentiszteletek este 18 órától kezdődnek. Az imahét előre meghirdetett programjában változások vannak, kérjük figyeljenek erre. Az imahét új programja :
    • Vasárnap - a Szt. István Róm. Kat. templomban
    • Hétfőn – a Baptista Kápolnában
    • Kedd – az Unitárius templomban
    • Szerdán – a Református templomban
    • Csütörtökön – az Ortodox templomban
    • Pénteken - a Szent Miklós Róm. Kat. templomban
    • Szombat: Jan. 22. – ??????
  • Gyergyó Kerületi Háló találkozó lesz szombaton, jan. 22-én. Érdeklődni a plébánián.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 1290 lej

• 3 név nélkül adományozó jóvoltából – 680 lej
  • Codilean Ibolya – 40 lej
  • Daradics Róbert – a Bucsin negyedből – 20 lej