Hirdetések - január 23

• Az egyháztanácsosokat gyűlésbe hívjuk, hétfőn, jan. 24-én du. 17 órára, a plébániára.
  • Felnőtt bérmálkozók találkozója lesz jan.. 26 és 27-én, szerdán és csütörtökön este 19 órától a Szent Miklós plébánián.
  • Jegyes kurzus indul feb.19 - én este 19 órától a Szent Miklós plébánián. Felhívjuk a házasságkötésre készülők figyelmét, hogy akik nem tudnak részt venni a meghirdetett jegyes kurzuson, azok részt vehetnek a márc. 25,-26,-27-én Székelykeresztúron megszervezett jegyes hétvégén. Az itt való résztvétel jegyes kurzusnak számít.
  • A Csíksomlyói kegytemplomban febr. 5-én, szombaton este 18 órától szentmise, utána Mária köszöntő, rózsafüzér és gyertyás körmenet lesz.
  • Idén is megszervezik Csíksomlyón az idősek és betegek zarándoklatát febr. 11-én, pénteken. A szentmise de, 10,30 órakor kezdődik.
  • Az idősek klubja zenés farsangi mulatságot hirdet középkorúak és idősek, valamint egyedülállók részére febr. 15-én du. 14 órától.
  • Az Erdélyi Magyar Nemzeti Tanács Gyergyószéki szervezete szeretettel és tisztelettel meghív minden érdeklődőt Bakk Miklós: Az autonómia, mint közösségforma című előadására. Az előadás 2011. január. 28-án du. 16 órakor a Gyergyószentmiklósi Tenyésztési Szövetség Hargita megyei székházában lesz. (Fürdő u. 5 sz)

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 530 lej

• 3 név nélkül adományozó jóvoltából – 180 lej