Hirdetések - január 30

• Szerdán Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe, a szentmise este 18 órától lesz.
  • Jövő héten elsőpéntek, meglátogatjuk a betegeket. A szokásos szentségimádásokat is megtartjuk.
  • Felkészítőt tartunk szülők és keresztszülők részére febr. 4-én, pénteken este 18,30 órától.
  • Felhívjuk a hívek figyelmét, hogy a gyilkostói Szent Kristóf kápolnában minden hónap második vasárnapján 13 órától szentmisét tartunk.
  • A Csíksomlyói kegytemplomban febr. 5-én, szombaton este 18 órától szentmise, utána Mária köszöntő, rózsafüzér és gyertyás körmenet lesz.
  • Idén is megszervezik Csíksomlyón az idősek és betegek zarándoklatát febr. 11-én, pénteken. A szentmise de, 10,30 órakor kezdődik.
  • Az idősek klubja zenés farsangi mulatságot hirdet középkorúak és idősek, valamint egyedülállók részére febr. 15-én du. 14 órától.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 120 lej

- Kémenes Miklós és Kádár Irén kinálk. helyett – 100 lej