Hirdetések - február 20

• Ma du. 17 órától házashétvégés találkozó lesz a plébánián.
  • Férjek, édesapák hétvégéje lesz 2011. márc. 4, péntek este 6 órától márc. 6, vasárnap ebédig. Téma: Egységben Istennel, egységben a családommal Helyszín: Csíksomlyói Jakab Antal Tanulmányház
  • Gyászolók számára lelki program lesz febr. 24.én, csütörtökön este 18 – 20 óráig Csíkszentdomokoson, a Szent Margit Lelkigyakorlatos Házban. Ezek a találkozók ezentúl kéthetente lesznek megszervezve ugyanott..
  • Felhívjuk azok figyelmét, akik az idén házasságot szeretnének kötni, hogy jelentkezzenek a most induló jegyeskurzusra a Szent Miklós plébánián. Ide jelentkezzenek azok is, akik a Szent István plébánián szeretnének házasságot kötni. Akik nem tudnak részt venni a meghirdetett jegyeskurzuson, azok részt vehetnek a márc. 25 – 27-én Székelykeresztúron megszervezett jegyes hétvégén, ami szintén jegyeskurzusnak számít.
  • A kedves hívek figyelmébe ajánljuk, hogy mindazon személyek, akik rendelkeznek jövedelmi adójuk 2 % -ával felajánlhatják az egyháznak is. A tavalyi felajánlásokból 9 187 lejt kapott az egyházközségünk, amit hálásan köszönünk és továbbra is minden segítséget szívesen fogadunk. A kitöltendő nyomtatványokat átvehetik a templom kijáratánál, amelyet kitöltve a plébánia irodájában kell leadni.
  • Megjelent Márton Áron püspök úr élete DVD filmen, (az Érsekség által jóváhagyott változata). Megvásárolható a Gyergyó Tv székhelyén. Ára 25 lej.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 200 lej

- 3 név nélkül adományozó jóvoltából – 100 lej

- Elhunyt Nády Tibor hozzátartozói – kínálkodás helyett – 100 lej

Köszönet:

- a villanyszolgáltató cégnek, hogy megjavították a csatornát a templomon