Hirdetések - április 3

• Gyergyó Kerületi egyháztanácsosok számára lelki program lesz a Szent Miklós plébánián, ma, ápr. 3-án, du. 15 órától.
  • Nagyböjti papi rekollekciós lelkinap lesz a kedden, ápr. 5-én. A szentmise de. 10 órakor kezdődik a Szent Miklós templomban.
  • Megkérjük azokat a fiatalokat, akik 2012-ben és 2013-ban szeretnének bérmálkozni, különösen a IX. és X. osztályosokat, hogy április 5-én, kedden du. 17,30 órára jöjjenek a Plébániára megbeszélés végett.
  • Pedagógusok és hitoktatók számára lelkinap lesz a Szent Miklós plébánián jövő vasárnap, ápr. 10 –én du. 15 órától.
  • Nagyböjti lelkinap lesz a vállalkozók számára ápr.15-én, pénteken du. 17 órától a Szent Miklós plébánián.
  • Gratulálunk a Gépgyártóipari Szakközépiskola Teológia osztályos tanulóinak, akik díjakat nyertek a nagyváradi Szent László Teológiai Líceumban megszervezett megyeközi hittan versenyen.
  • Felhívjuk a hívek figyelmét, hogy a búzaszentelés nem a naptárba előírt húsvét másodnapján lesz, hanem egy héttel később, május 1-én.
  • Figyelmükbe ajánljuk, hogy azon családok számára, akik a házszenteléskor felszólítást kaptak az egyházadó befizetésére, haladékot adunk április végéig, tekintettel arra, hogy a téli fűtésszámlák sokaknak kimerítette a pénzletétűket.
  • Megkérjük azokat, akik bármilyen rendezvény szervezésére igénybe veszik a plébánia felső nagytermét, hogy a teremben ne kínálkodjanak, ne fogyasszak élelmet. Erre a célra kizárólag a folyosót használják.
  • Zarándoklat indul Lengyelországba június 27 –30 között. Részletek a mellékletben és a hirdetőtáblán.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 340 lej

• 1 név nélkül adományozó jóvoltából – 100 lej
  • 1 név nélkül adakozó – a Szentsír díszítésére - 20 lej
  • Kármelhegyi Rózsafüzér csoport – Szentsír díszítésére 50 lej, a plébániára - 150 lej