Hirdetések - április 24

• HÚSVÉT VASÁRNAPJÁN a déli szentmise nem 11 órakor, hanem 11,30 órakor kezdődik.
  • HÚSVÉTHÉTFŐ: - a templomban két szentmise lesz 11 és 18 órakor. A Gyilkostónál pedig 11 órakor lesz szentmise.
  • Felhívjuk a hívek figyelmét, hogy a búzaszentelés május 1-én lesz. Ezen a napon nem lesz 11 órakor szentmise a mi templomunkban, csak a tekerőpataki határban.
  • Április 26 - 27-én, kedden és szerdán du. 17 órától lelki együttlét, megemlékezés lesz II. János Pál pápa boldoggá avatása alkalmából a „Totus Tuus – együtt a szív emberével…” mottóval, Hajlák Attila és a Mária Iskola szervezésében a Szent István Plébánián. Gazdag lelki program vár minden kedves érdeklődőt, mindenkit szeretettel várunk.
  • Ugyancsak II. János Pálra emlékezünk egy visszapillantóval és egy filmmel jövő vasárnap este 19,30-tól a plébánia alsó termében, Mindenkit szeretettel várunk.
  • Templomunkban az elsőáldozás május 22-én, a 11 órás szentmise keretében lesz, a bérmálás pedig jún. 12-én du. 17 órákor kezdődik.
  • Templomunk búcsúünnepe május 29-én de. 12 órakor lesz.
  • Kérjük olyan valaki segítségét, aki egy kisebb tételű árajánlatot C5-ös formátumba megírna a plébánia részére.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• AMBRUS GYULA, szül. Gyergyószárhegyen, az Ambrus Gyula és Fodor Julianna róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni NAGY TÜNDÉT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Nagy Imre és Koós Mária róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük másodszor.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 250 lej és 300 dollár

- 4 név nélkül adományozó jóvoltából – 250 lej