Hírdetések - május 1

• Ma a búzaszentelés miatt nem lesz 11 órás szentmise itt a templomban, csak kint a határban.
  • Hétfőtől elkezdődnek a májusi ájtatosságok, a szentmisék előtt egy fél órával kezdődnek. Kivételesen szombaton, május 7-én az ájtatosság a nászmise után, 18 órakor fog kezdődni.
  • Jövő héten elsőpéntek, meglátogatjuk a betegeket.
  • Felkészítőt tartunk szülők és keresztszülők részére pénteken, május 6-án este 18,30 órától a plébánia nagytermébe.
  • Jegyeskurzus indult a Szent Miklós plébánián. Az első találkozás szombaton este 7 órakor volt. Kérjük a házasulandókat, hogy jelentkezzenek.
  • Jövő hét a családok hete. A hét folyamán ilyen témájú programok lesznek. Részletek a kifüggesztett plakáton.
  • Elsőáldozók gyóntatása lesz szombaton, május 7-én de. 11 órakor.
  • A marosvásárhelyi Tibériusz vonósnégyes koncertezik templomunkban szombaton, május 7-én este 18,30 órakor.
  • A 2012-ben esedékes bérmálásra jelentkezett fiatalok számára tábor lesz Ivóban jún. 17, péntek délutántól jún. 20, hétfő délig. Részvételi díj 60 lej. Akinek anyagi gondjai vannak, azok sem maradjanak le, mert a plébánia támogatja.
  • Szentírások, imakönyvek, elsőáldozók számára gyermekimakönyvek, különféle rózsafüzérek kaphatók a plébániánk irodájában.
  • Özvegyek lelki hétvégéje lesz Csíkszentdomokoson jún. 3 és 5 között a Szent Margit Rendházban. Részvételi díj: 60 lej. Jelentkezni lehet május 3 és 30 között a www.csalad.ro honlapon
Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:
  • AMBRUS GYULA, szül. Gyergyószárhegyen, az Ambrus Gyula és Fodor Julianna róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni NAGY TÜNDÉT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Nagy Imre és Koós Mária róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük harmadszor.
  • KOLOZSI ALPÁR, szül. Gyergyószentmiklóson és lakik Kilyénfalván, a Kolozsi Márton és Kovács Ilona róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni TAMÁS IBOLYA-ÉVÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Tamás Kálmán és Tóth Julianna róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük először.

Köszönet: - a gyerekeknek és Dániel Margitnak, akik ajándékokat készítettek az anyák napi ünnepségre.