Hírdetés - május 15

• Ma, az este 19 órakor találkozunk a bérmálkozók szüleivel és a bérmaszülőkkel a plébánia nagytermében.
  • Jövő vasárnap, május 22-én de. 11 órakor lesz az elsőáldozás.
  • Hajlák Attila papszentelése június 29-én, Péter és Pál apostolok ünnepén, de. 10 órakor lesz a gyulafehérvári székesegyházban. Erre az eseményre autóbusz indul, amelynek ára 35 lej. Iratkozni lehet a plébánián és Hajlák Istvánnál.
  • A kedves végzős VIII.-os diákok és szüleik figyelmét felhívjuk, hogy Gyergyószentmiklóson újra indul IX. Katolikus Osztály, ahová május 27 és 31. között lehet jelentkezni. Részletekért nézzétek meg a kifüggesztett plakátot. Kérjük híveinket, hogy imádkozzanak erre a szándékra!
  • A pénteki böjtölés helyes módjáról a padokon találnak tájékoztatót. Kérjük, olvassák bizalommal.
  • Egy családi nehézségben lévő asszony, 3 gyerekkel albérletet keres. Kérjük, aki tud, segítsen!
  • Gyűjtést szervezünk Neuhardt Anita 1 éves 8 hónapos kislány részére, aki komplex térd deformációval született. A jobb lábát már műtötték, a bal láb pedig műtétre vár, aminek költségeiben kérjük a közösség támogatását.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• KOLOZSI ALPÁR, szül. Gyergyószentmiklóson és lakik Kilyénfalván, a Kolozsi Márton és Kovács Ilona róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni TAMÁS IBOLYA-ÉVÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Tamás Kálmán és Tóth Julianna róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük harmadszor.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 100 lej

• 1 név nélkül adakozó – 20 lej
  • Gernárd Júlia – a Tűzoltók utcából – 100 lej

Köszönet: - az Izsó és Makó virágüzleteknek, akik kedvezményesen számláznak és adományoznak virágot a templom díszítésére.