Hirdetések - június 19

• Jövő héten csütörtökön Úrnapja, KÖTELEZŐ ünnep. A mi templomunkban de. 11 órától lesz szentmise. Az Úrnapi körmenetet közösen tartjuk a Szent Miklós templomban este 19 órakor. Kérjük a híveket, hogy ott vegyenek részt a körmeneten.
  • A 25. éves Ezüst, valamint az 50. éves Arany lakodalmasokat július 3-án, vasárnap, a 11 órás szentmise keretében köszöntjük Kérjük a jubilánsokat jelentkezzenek a plébánia irodájában.
  • BÚCSÚK:
    • Ma, Szentháromság vasárnapján Alfaluban búcsú. A szentmise 12 órakor kezdődik.
    • a Tekerőpatak-i búcsú pénteken, jún. 24-én de. 11 órakor kezdődik
    • Az IGO hátánál lévő Szent László téren tartandó búcsú jún. 27-én, hétfőn du. 17 órától lesz.
  • Kérjük a megbérmáltakat, hogy jöjjenek a megrendelt fényképekért.
  • A kispapok szervezésében különféle táborok (gitártábor, gyermektábor) lesznek a 3-as km-nél július 4 és 8 között. Részletek a hirdetőtáblán.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• USZKAI ZOLTÁN- GELLÉRT, szül. Csíkszeredában és lakik Gyergyószentmiklóson, az Uszkai Zoltán és Dobandi Piroska róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni HOMPOTH IBOLYÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Hompoth Imre és Lukács Edit róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük másodszor.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 200 lej

• 1 név nélkül adakozó – 50 lej
  • Rosu Edit – a Mező utcából – 200 lej

Köszönet:

• a Polgármesteri Hivatalnak és a tanácsosoknak, hogy a kertépítésnél és a járda kialakításánál gépi munkával segítettek
  • a gyergyószentmiklósi magánerdészetnek és Biró Árpádnak, hogy ingyen intézik az egyházközség erdejének ügyeit!