Hirdetések - június. 26

• Jövő héten, szerdán Szent Péter és Pál apostolok ünnepe, KÖTELEZŐ ünnep. Itt a templomban du. 18 órától lesz szentmise.
  • Hajlák Attila papszentelése szerdán, de. 10 órától lesz. Hétfőn az utolsó nap, amikor még lehet iratkozni a buszra, ami szerdán hajnali 4 órakor indul Gyulafehérvárra.
  • Jövő héten elsőpéntek, meglátogatjuk a betegeket. Szülők és keresztszülők számára felkészítőt tartunk du. 18,30 órától.
  • Hajlák Attila primiciás szentmiséje szombaton du. 15 órától lesz. Kérjük az egyháztanács tagjait, hogy szombaton du. 14,40 órára menjenek a Bucsin negyed 13 /B lépcsőház elé. Innen indul a primiciás körmenet.
  • Szentségimádás lesz XVI. Benedek pápa gyémántjubileuma alkalmából júl. 1-én, pénteken du. 17,30 órától.
  • A 25. éves Ezüst, valamint az 50. éves Arany lakodalmasokat július 3-án, vasárnap, a 11 órás szentmise keretében köszöntjük Kérjük, a jubilánsokat jelentkezzenek a plébánia irodájában.
  • BÚCSÚK: - Az IGO hátánál lévő Szent László téren a búcsú jún. 27-én, hétfőn du. 17 órától lesz.

- szerdán, jún. 29-én, Szent Péter és Pál apostolok ünnepén Csomafalván búcsú. A szentmise 12 órakor lesz. Ezen a napon Orotván is búcsú van.

- Pénteken, júl. 1-én Ditróban búcsú. A szentmise de. 11 órakor kezdődik.

- szombaton, júl. 2-án, Sarlós Boldogasszony ünnepén Újfaluban búcsú. A szentmise de. 11 órakor kezdődik.

• Kérjük a megbérmáltakat, hogy jöjjenek a megrendelt fényképekért.
  • Kérjük azokat a bérmálandókat, akik többet fizettek az ivói táborra, jöjjenek a visszajáró pénzért az irodába.
  • A Szent Miklós kamarakórus és a Cantus Agriensis egri kórus közös koncertje lesz szombaton, júl. 2-án este 19 órától itt a templomban. Mindenkit szeretettel várnak.
  • Személyesen kísért nyolcnapos szentignáci lelkigyakorlat mindazok számára, akik az Istennel való személyes kapcsolatukat szeretnék elmélyíteni, és így életüket rendezni. Időpont: július 22, péntek 18h - július 30, szombat 13h Jelentkezési határidő: július 11. Részletek a hirdetőtáblán!
  • Imádkozzunk a román – magyar megbékélésért!

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• USZKAI ZOLTÁN- GELLÉRT, szül. Csíkszeredában és lakik Gyergyószentmiklóson, az Uszkai Zoltán és Dobandi Piroska róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni HOMPOTH IBOLYÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Hompoth Imre és Lukács Edit róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük harmadszor.
  • PÉTER ZSOLT, szül. Csíkszeredában, a Péter Árpád és Geréd Katalin róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni NEKULA SZILVIÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Nekula Zoltán és Nagy Rózália róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük másodszor.
  • JÓNÁS RÓBERT, szül. Gyergyószentmiklóson, a Jónás Lajos és Silló Melinda róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni MEZEI TIMEÁT, aki szül. Csikszeredában és lakik Gyergyóditróban, a Mezei Sándor és Madaras Margaretta róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük először.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 180 lej

• 2 név nélkül adakozó – 30 lej