Hirdetések - július 10

• Elhunyt Ft. Hajdó István volt gyergyószentmiklósi főesperes úr. Temetése Lengyelfalván lesz holnap, hétfőn de. 11 órakor. A temetésre autóbusz indul de. fél 9 órakor innen a templomtól, amelynek az ára 15 lej.
  • Az örmény templomban búcsú lesz jövő vasárnap, júl. 17-én 10 órakor.
  • A gyilkostó-i Szent Kristóf kápolna búcsúja július 24-én, vasárnap 12 órakor kezdődik. A búcsúra autóbusz indul, amelyre iratkozni lehet a plébánia irodájában.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• JÓNÁS RÓBERT, szül. Gyergyószentmiklóson, a Jónás Lajos és Silló Melinda róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni MEZEI TIMEÁT, aki szül. Csikszeredában és lakik Gyergyóditróban, a Mezei Sándor és Madaras Margaretta róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük harmadszor.
  • ILYÉS SZABOLCS, szül. Gyergyószentmiklóson, az Ilyés József és Keresztes Mária róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni BÁLINT MÓNIKA - MÁRIÁT, aki szül. Csíkszenttamáson, a néhai Bálint Ferenc és Márton Karolina róm. kat. szülők leányát.
  • CSATA SZABOLCS, szül. Gyergyószentmiklóson, a Csata Ernő és Sára Ildikó róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni NAGY MÓNIKÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Nagy Imre és Koós Mária róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük először.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 300 lej

• 2 név nélkül adakozó – 30 lej