Hirdetések - július 17

• Jövő vasárnap a gyilkostói Szent Kristóf kápolnában búcsú van. Ezért itt a templomban nem lesz 11 órás szentmise.
  • Még búcsús szentmisék lesznek:
  1. Kilyénfalván, júl. 22-én, pénteken de. 11-órától
  2. A Szent Anna kápolnánál, júl. 26-án – kedden de. 11-órától. Az indulás, a kápolnához, reggel 9-órakor lesz a Szent Miklós templomtól.
  • Rózsafüzér társulatok és Máriás lelkületű közösségek egyházmegyei találkozója lesz július 23-án, szombaton, a Szent Miklós templomban. A helyi közösségeket és lelkiségeket is szeretettel kérjük, kapcsolódjanak be.
  • Kerti virágot fogadunk el a Szent Kristóf kápolna díszítéséhez. Kérjük, akik virágot tudnak adományozni pénteken este a szentmise után hozzák a templomba.
  • A katolikus osztályba van még hely. Iratkozni lehet a Gépgyártóipari isk. titkárságán.
  • A Mustármag közösség gyerektábort szervez Sóváradon. Érdeklődni a sekrestyésnél!
  • A júliusi hónap hátralévő részében az irodai szolgálat időpontja változik.
Nyitva tartás lesz: - de. 9 – 13 óráig, du. 17- 18 óra között
  • A Gyergyószentmiklósi Művelődési Központ idén is megszervezi a Gyilkostói Sokadalmat július 24-én vasárnap, ahol színes programokkal fogadják az érdeklődőket. A részletek megtekinthetők a hirdetőtáblán.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• ILYÉS SZABOLCS, szül. Gyergyószentmiklóson, az Ilyés József és Keresztes Mária róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni BÁLINT MÓNIKA - MÁRIÁT, aki szül. Csíkszenttamáson, a néhai Bálint Ferenc és Márton Karolina róm. kat. szülők leányát.
  • CSATA SZABOLCS, szül. Gyergyószentmiklóson, a Csata Ernő és Sára Ildikó róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni NAGY MÓNIKÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Nagy Imre és Koós Mária róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük másodszor.
  • PÉTER ATTILA, szül. Gyergyószentmiklóson, a Péter Lajos és Bartalis Emma róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni LAKATOS KINGA IMOLÁT, aki szül. Baróton és lakik Felsőrákoson, a Lakatos Sámuel református és Pál Julianna unitárius szülők leányát. Hirdetjük először.
  • CANTOR BARNA, szül. Gyergyószentmiklóson, a Cantor Árpád református és András Magdolna róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni KOLUMBÁN BOGLÁRKÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Kolumbán Olivér és Czirják Tünde róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük először.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 230 lej

• 1 név nélkül adakozó – 50 lej